besage

To be beautiful means to be yourself. You don�t need to be accepted by others. You need to accept yourself.
Thich Nhat Hanh

besage Yazı Tipi

Ağırlıklar ve Stiller

Seçili yazı tiplerini bir web sayfasına gömmek için bu kodu HTML kodlarınızın başına ekleyin.

Standart
<link href="https://fonts.cdnfonts.com/css/besage" rel="stylesheet">
                
@import
<style>
                            @import url('https://fonts.cdnfonts.com/css/besage');
</style>
                
CSS olarak kullanım

Bu yazı tipi ailesini kullanmak için aşağıdaki CSS kurallarını kullanın

                                                                    font-family: 'besage', sans-serif;
                                                

Kalınlık ve Stiller (1)

  • besage 400

Genel Karakter Örnekleri

Aa
Bb
Cc
Dd
Ee
Ff
Gg
Hh
Ii
Jj
Kk
Ll
Mm
Nn
Oo
Pp
Qq
Rr
Ss
Tt
Uu
Vv
Ww
Xx
Yy
Zz
Åå
Ææ
Çç
Éé
Øø
Ññ
Üü
Žž
1234567890
‘¿?’
“!”
- – —
(&)
[*]
{@}
€£¥$¢
:;,.
<>+÷×=

besage Yazı Tipi Ailesi Hakkında

  • Free for personal use

  • Açıklama

    https://andikafez.com/product/besage-display/
    Hello everyone, introduce my font. “BESAGE DISPLAY” font is made with great taste. BESAGE DISPLAY are very suitable to be placed on your project such as for weddings, printing, advertising, campaigns, posters, book titles, and so on.

    Font file:

    -Otf

    -Ttf

    -Woff

    You may also be interested in:

    Our Popular Fonts
    - Berlin: https://andikafez.com/product/berlin-sans-serif-fonts-bold/
    - Rocket Wildness: https://andikafez.com/product/rocket-wildness/
    - Hello Galleria: https://andikafez.com/product/hello-galleria-font-duo/

    Our Bestselling Sans Serif Fonts
    - Hagia Pro: https://andikafez.com/product/hagia-pro-unique-sans-serif/
    - Rigid Display: https://andikafez.com/product/rigid-display/
    - Gemsbuck Pro: https://andikafez.com/product/gemsbuck-modern-industrial-font/
    - Groupe: https://andikafez.com/product/groupe-logotype-family/

    Our Bestselling Display Fonts
    - Summer Fun: https://andikafez.com/product/summmer-fun-font/
    - Berlin: https://andikafez.com/product/berlin-sans-serif-fonts-bold/
    - Rocket Wildness: https://andikafez.com/product/rocket-wildness/
    - Marinford: https://andikafez.com/product/sans-serif-fonts-bold-marinford/

    Our Bestselling Script Fonts
    - Stylish Dakota: https://andikafez.com/product/stylishdakota/
    - Dream Only: https://andikafez.com/product/dream-only/
    - Belgian Signature: https://andikafez.com/product/belgian-signature/

    Our Current Font Bundle
    - Black Friday Sans Serif Font Bundle: https://andikafez.com/product/black-friday-sans-serif-font-bundle/
    - Modern Industrial Font Bundle: https://andikafez.com/product/modern-industrial-font-bundle/

    Thank you

    Unknown Designer tarafından tasarlanan besage font ailesinin toplam 1 farklı stili var. besage yazı tipini bilgisayarınıza indirebilir veya web sitenizde kullanabilirsiniz. Lütfen kullanmadan önce lisans bilgilerini araştırın.
    Unicode blokları
    Basic Latin
    Desteklenen Diller
    Afrikaanca, Felemenkçe, İngilizce, İtalyanca, İngilizce (Amerika Birleşik Devletleri, Bilgisayar), Zuluca

    Karakter Haritası

    ! ! " " # # $ $ % % & & ' ' ( ( ) ) * * + + , , - - . . / / 0 0 1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 7 7 8 8 9 9 : : ; ; < < = = > > ? ? @ @ A A B B C C D D E E F F G G H H I I J J K K L L M M N N O O P P Q Q R R S S T T U U V V W W X X Y Y Z Z [ [ \ \ ] ] ^ ^ _ _ ` ` a a b b c c d d e e f f g g h h i i j j k k l l m m n n o o p p q q r r s s t t u u v v w w x x y y z z { { | | } } ~ ~ ¢ ¢ ¥ ¥ ¨ ¨ © © « « ® ® ´ ´ · · » » À À Á Á Â Â Ã Ã Ä Ä È È É É Ê Ê Ë Ë Ì Ì Í Í Î Î Ï Ï Ñ Ñ Ò Ò Ó Ó Ô Ô Õ Õ Ö Ö × × Ù Ù Ú Ú Û Û Ü Ü Ý Ý à à á á â â ã ã ä ä è è é é ê ê ë ë ì ì í í î î ï ï ñ ñ ò ò ó ó ô ô õ õ ö ö ÷ ÷ ù ù ú ú û û ü ü ý ý ÿ ÿ
    Loading...

    Loading