Rigid Display

Never say there is nothing beautiful in the world any more. There is always something to make you wonder in the shape of a tree, the trembling of a leaf.
Albert Schweitzer

Rigid Display Yazı Tipi

Ağırlıklar ve Stiller

Seçili yazı tiplerini bir web sayfasına gömmek için bu kodu HTML kodlarınızın başına ekleyin.

Standart
<link href="https://fonts.cdnfonts.com/css/rigid-display" rel="stylesheet">
                
@import
<style>
                            @import url('https://fonts.cdnfonts.com/css/rigid-display');
</style>
                
CSS olarak kullanım

Bu yazı tipi ailesini kullanmak için aşağıdaki CSS kurallarını kullanın

                                                                    font-family: 'Rigid Display', sans-serif;
                                                

Kalınlık ve Stiller (5)

  • Rigid Display 400

  • Rigid Display 400

  • Rigid Display 100

  • Rigid Display 500

  • Rigid Display 700

Türkçe Örnek Karakterler

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
r
s
t
u
v
y
z
Ç
Ö
Ü
ç
ö
ü
Ğ
ğ
İ
ı
Ş
ş

Genel Karakter Örnekleri

Aa
Bb
Cc
Dd
Ee
Ff
Gg
Hh
Ii
Jj
Kk
Ll
Mm
Nn
Oo
Pp
Qq
Rr
Ss
Tt
Uu
Vv
Ww
Xx
Yy
Zz
Åå
Ææ
Çç
Éé
Øø
Ññ
Üü
Žž
1234567890
‘¿?’
“!”
- – —
(&)
[*]
{@}
€£¥$¢
:;,.
<>+÷×=

Rigid Display Yazı Tipi Ailesi Hakkında

  • Free for personal use

  • Açıklama

    This font is under Non-Commercial license. To use this font for commercial works please visit and get it in https://andikafez.com/product/rigid-display/ and please do not forget to use "GET30" discount code to get 30% OFF!.

    Rigid Display is a sans serif font designed for display needs such as titles, logos, etc. with a different touch. Rigid Display provides 5 weights for its users to have freedom in handling. This fresh font is an alternative that will refresh your font library and also the viewers so feel free to choose it as the main pawn for your project.

    You may also be interested in:

    Our Popular Fonts
    - Berlin: https://andikafez.com/product/berlin-sans-serif-fonts-bold/
    - Rocket Wildness: https://andikafez.com/product/rocket-wildness/
    - Hello Galleria: https://andikafez.com/product/hello-galleria-font-duo/

    Our Bestselling Sans Serif Fonts
    - Hagia Pro: https://andikafez.com/product/hagia-pro-unique-sans-serif/
    - Rigid Display: https://andikafez.com/product/rigid-display/
    - Gemsbuck Pro: https://andikafez.com/product/gemsbuck-modern-industrial-font/
    - Groupe: https://andikafez.com/product/groupe-logotype-family/

    Our Bestselling Display Fonts
    - Summer Fun: https://andikafez.com/product/summmer-fun-font/
    - Berlin: https://andikafez.com/product/berlin-sans-serif-fonts-bold/
    - Rocket Wildness: https://andikafez.com/product/rocket-wildness/
    - Marinford: https://andikafez.com/product/sans-serif-fonts-bold-marinford/

    Our Bestselling Script Fonts
    - Stylish Dakota: https://andikafez.com/product/stylishdakota/
    - Dream Only: https://andikafez.com/product/dream-only/
    - Belgian Signature: https://andikafez.com/product/belgian-signature/

    Our Current Font Bundle
    - Black Friday Sans Serif Font Bundle: https://andikafez.com/product/black-friday-sans-serif-font-bundle/
    - Modern Industrial Font Bundle: https://andikafez.com/product/modern-industrial-font-bundle/

    Thank you

    Unknown Designer tarafından tasarlanan Rigid Display font ailesinin toplam 5 farklı stili var. Rigid Display yazı tipini bilgisayarınıza indirebilir veya web sitenizde kullanabilirsiniz. Lütfen kullanmadan önce lisans bilgilerini araştırın.
    Unicode blokları
    Basic Latin
    Desteklenen Diller
    Afrikaanca, Arnavutça, Katalanca, Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Estonca, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İzlandaca, İtalyanca, Letonca, Litvanca, Maltaca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rumence, Slovakça, Slovence, İngilizce (Amerika Birleşik Devletleri, Bilgisayar), İsveççe, Türkçe, Zuluca

    Karakter Haritası

    ! ! " " # # $ $ % % & & ' ' ( ( ) ) * * + + , , - - . . / / 0 0 1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 6 6 7 7 8 8 9 9 : : ; ; < < = = > > ? ? @ @ A A B B C C D D E E F F G G H H I I J J K K L L M M N N O O P P Q Q R R S S T T U U V V W W X X Y Y Z Z [ [ \ \ ] ] ^ ^ _ _ ` ` a a b b c c d d e e f f g g h h i i j j k k l l m m n n o o p p q q r r s s t t u u v v w w x x y y z z { { | | } } ~ ~ ¡ ¡ ¢ ¢ £ £ ¥ ¥ ¨ ¨ © © « « ® ® ¯ ¯ ° ° ± ± ´ ´ · · ¸ ¸ » » ¿ ¿ À À Á Á Â Â Ã Ã Ä Ä Å Å Æ Æ Ç Ç È È É É Ê Ê Ë Ë Ì Ì Í Í Î Î Ï Ï Ð Ð Ñ Ñ Ò Ò Ó Ó Ô Ô Õ Õ Ö Ö × × Ø Ø Ù Ù Ú Ú Û Û Ü Ü Ý Ý Þ Þ ß ß à à á á â â ã ã ä ä å å æ æ ç ç è è é é ê ê ë ë ì ì í í î î ï ï ð ð ñ ñ ò ò ó ó ô ô õ õ ö ö ÷ ÷ ø ø ù ù ú ú û û ü ü ý ý þ þ ÿ ÿ Ā Ā ā ā Ă Ă ă ă Ą Ą ą ą Ć Ć ć ć Ĉ Ĉ Ċ Ċ ċ ċ Č Č č č Ď Ď ď ď Đ Đ đ đ Ē Ē ē ē Ė Ė ė ė Ę Ę ę ę Ě Ě ě ě Ğ Ğ ğ ğ Ġ Ġ ġ ġ Ģ Ģ ģ ģ Ĥ Ĥ ĥ ĥ Ħ Ħ ħ ħ Ĩ Ĩ ĩ ĩ Ī Ī ī ī Į Į į į İ İ ı ı Ĵ Ĵ ĵ ĵ Ķ Ķ ķ ķ Ĺ Ĺ ĺ ĺ Ļ Ļ ļ ļ Ľ Ľ ľ ľ Ł Ł ł ł Ń Ń ń ń Ņ Ņ ņ ņ Ň Ň ň ň Ō Ō ō ō Ő Ő ő ő Œ Œ œ œ Ŕ Ŕ ŕ ŕ Ŗ Ŗ ŗ ŗ Ř Ř ř ř Ś Ś ś ś Ş Ş ş ş Š Š š š Ţ Ţ ţ ţ Ť Ť ť ť Ŧ Ŧ ŧ ŧ Ũ Ũ ũ ũ Ū Ū ū ū Ů Ů ů ů Ű Ű ű ű Ų Ų ų ų Ŵ Ŵ ŵ ŵ Ŷ Ŷ ŷ ŷ Ÿ Ÿ Ź Ź ź ź Ż Ż ż ż Ž Ž ž ž Ș Ș ș ș Ț Ț ț ț ȷ ȷ ˇ ˇ ˘ ˘ ˛ ˛ ˝ ˝ ̀ ̀ ́ ́ ̂ ̂ ̃ ̃ ̄ ̄ ̅ ̅ ̆ ̆ ̇ ̇ ̈ ̈ ̊ ̊ ̋ ̋ ̌ ̌ ̍ ̍ ̎ ̎ ̏ ̏
    Loading...

    Loading